Arena Pizza - Franšizė
Kaip užsakyti?
 
Norėdami užsisakyti maistą, turite būti registruotas vartotojas. Pasirinktą patiekalą įtraukite į pirkinių krepšelį. Pasirinkite patiekalų priedus, padažus ir kt. iš krentančio meniu esančio prie patiekalo. Patvirtinę užsakymą būtinai sulaukite užsakymo patvirtinimo! Savo užsakymo statusą galite stebėti meniu punkte "Mano užsakymai".

Kauno mieste atvežimas nemokamas kai sąskaita didesnė nei  10 € * . Mažesnėms sąskaitoms atvežimas 1,50 €. Užsakymas pristatomas kai sąskaita didesnė nei  6 €
* - yra papildomų sąlygų

 Į priemiesčius - Žemieji Kaniūkai, Aukštieji Kaniūkai, Romainiai, Giraitė, Domeikava, Naujasodis, Narėpai, Radikiai, Noreikiškės, Akademija, Narsiečiai, Jonučiai, Rokai, Vaišvydava, Naugardiškės, Teleičiai, Naujasodis, Lampėdžiai, Zuikinė, Vičiūnai - minimali užsakymo suma  10 €  + 1,50 € pristatymo mokestis.

Į užmiesčius - Garliava, Mastaičiai, Karmėlava, Neveronys, Užliedžiai, Raudondvaris, Ringaudai, Lapės, Kumpiai, Girionys minimali užsakymo suma  18 € + 1,50 € pristatymo mokestis.
 
Už maistą atsiskaitant 50 ir didesnės vertės banknotais - prašome informuoti iš anksto (pateikiant užsakymą operatorei). 
 
Yra galimybė atsiskaityti banko kortele - prašome informuoti iš anksto (pateikiant užsakymą operatorei).
 
 
 
 
 
 

Franšizė

FRANŠIZĖ – TIESIAUSIAS KELIAS Į NAUJĄ IR SĖKMINGĄ VEIKLĄ

Pasak  ARENA PIZZA partnerių, jie franšizę rinkosi todėl, kad atidarant piceriją nereikėjo atitrūkti nuo savo kasdieninių darbų ir ieškoti to kas sukurta, nes tam yra gerai išmanančių specialistų, turinčių gerą patirtį šiame versle.
 
Tarp verslo, kurį galite įsigyti, yra franšizė. Senojoje anglų kalboje žodis "franšizė" reiškė "privilegiją" arba "laisvę". Šiuolaikinėje verslo kalboje franšizė - tai susitarimas, pagal kurį franšizės teikėjas suteikia teisę nepriklausomoms firmoms ar verslininkams naudoti jo prekės ženklą, marketingo sistemą, gamybos technologijas ir t.t. už tam tikrą nuolatinį mokestį, vadinamą rojalčiu. Tokią veiklos praktiką savo versle taiko daugelis gerai žinomų kompanijų, pvz. "McDonald's", "Kemi", "Elektromarkt", "Office 1" ir t.t.
Skirtingai nei perkant kokį nors verslą, perkant franšizę, neįgyjate veikiančios įmonės, todėl pradedate naują verslą "tuščioje" vietoje ir esate, bei būsite ateityje, vienintelis naujos franšizės savininkas savo mieste ar net regione.
Lietuvoje sparčiai populiarėjančią franšizę savo tinklui plėsti pasirinko ir Kauno picerijų tinklas ARENA PIZZA .
Svarbiausias ARENA PIZZA privalumas ir išskirtinumas prieš konkurentus tai, kad be tradicinių itališkų picų ARENA PIZZA vieninteliai Lietuvoje gamina firmines picas su užpatentuotu pramoniniu dizainu. Šiuo išskirtinumu pagal autorines teises, gali naudotis tik ARENA PIZZA picerijų tinklas.
Dar vienas svarbus faktas įsigyjant ARENA PIZZA franšizę yra tai, kad be naujos picerijos atidarymo, Jūs papildomai gaunate pilną informaciją su praktiškai patikrinta kita ARENA PIZZA veiklos sritimi - maisto pristatymu į namus ir biurus. Ši veikla ARENA PIZZA praktikoje yra sėkminga ir patikrinta daugiametė patirtimi, nes Kauno mieste ARENA PIZZA yra šios paslaugos viena iš lyderių.
Įmonei, pasirašiusiai franšizės sutartį su ARENA PIZZA, yra perduodama per dvylika darbo metų įgyta patirtis - ARENA PIZZA, ARENA SUSHI, ARENA COUNTRY patiekalų receptai, gamybos technologijos, vadybos žinios, kuriama bendra rinkodara. Picerijos specialistai mokymo bazėje parengia personalą. Franšizės gavėjas naudojasi ARENA PIZZA stiliumi, prekiniu ženklu ir visais išskirtinumais.
Kadangi ARENA PIZZA parduoda individualiai valdomą franšizę,tai savininkas ,įsigijęs franšizę, pats priima daugelį sprendimų.Jis naudoja jam priklausantį kapitalą savo nuožiūra bei pats samdo ir atleidžia darbuotojus, nustato darbuotojams savas vidaus darbo taisykles.
Labai svarbu ir tai, kad franšizės pirkėjas turi galimybę pasinaudoti ARENA PIZZA tinklui taikomomis įvairių tiekėjų nuolaidomis picerijos įrangos ir baldų įsigijimui, gėrimams, maisto ir ne maisto prekėms, nes didėjant viso tinklo prekių apyvartai, atitinkamai didėja ir nuolaidos iš tiekėjų, kas leidžia palankiai konkuruoti rinkoje.
Taip pat franšizės gavėjui nereikia kurti rinkodaros ir planuoti įvaizdžio stiprinimo akcijų - tuo užsiima prekinio ženklo savininkai. Jums kaip franšizės naudotojui, apskritai nereikia kurti verslo konsepcijos ir ieškoti naujų, vartotojams patrauklių idėjų, nes galite pasinaudoti jau esamomis ir laiko patikrintomis .
Taigi partnerystė su ARENA PIZZA Jums suteiktų galimybę atidaryti nuosavą piceriją, nepradedant visko nuo absoliutaus nulio, o taip pat daugybę privalumų, kurių verslininkas neturėtų veikdamas vienas.
Daugiau apie ARENA PIZZA veiklą Jūs galite sužinoti internetiniame puslapyje www.arenapizza.lt
 
Jeigu Jus sudomino tokia veiklos sritis, Jūs turite nuosavas arba nuomuojamas patalpas ir norite gauti daugiau informacijos apie ARENA PIZZA parduodamą franšizę susisiekite su ARENA PIZZA administracija: tel.+370 37 408 432 ligita@arenapizza.lt
Užsakymų krepšelis
Jūsų užsakymų krepšėlis tuščias
Užsakymas telefonu Kaune
Facebook